ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
کدام خوبتر است پژو ۲۰۶ یا این که تندر ۹۰؟

کدام خوبتر است پژو ۲۰۶ یا این که تندر ۹۰؟

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:49
5: تعداد بازدید

پژوه ۲۰۶ صندوقدار و رنو تندر ۹۰ هر دو از محصولات شرکت فرانسوی بوده که در مشقت بها زیر 40 میلیون تومان می باشند و هر دو از لحاظ قیمتی بودجه کیفتی در مشقت میانگین صعودی هست البته در هنگام ورود این دو اتومبیل به بازار استقبال چندانی نداشتن البته به مرور دوره به علت کیفیت فنی خوب وقابل قبول و قیمتی به نسبت دلخواه , جزو پرفروش‌ترین خرید خودرو , فروش خودروهای این مشقت شدن البته انگیزه ما از این مطلب که آیا پژو ۲۰۶ خوب تر است یا تندرکه ما در صدر به پباده سازی این دو خرید خودرو , فروش خودرو میپردازیم
نخستین به سراغ تندر 90 رفته , لوگان به دلیل پباده سازی ظاهری مکعب شکل چندان خرید خودرو , فروش خودروی دل‌چسبی نمی‌باشد . بلند بودن سقف برای یک خرید خودرو , فروش خودروی سدان موجب شده که با خرید خودرو , فروش خودرو ناهماهنگی مواجه شویم که البته این سقف بلند نکات مثبتی هم دارااست که در جای خودش به آن اشاره خوا هیم کرد . پباده سازی عقب تندر 90به علت بلند بودن صندوق واستفاده از چراغ مستطیل شکل به صورت افقی نمای جالبی به‌وجود نیاورده است البته طراحی جلوی تندر 90به مراتب خوب تر از نمای عقب آن است . ولی در آنسوی میدان 206SD جای دارد که ممکن است مهمترین چالشی که‌این اتومبیل در پباده سازی ظاهری با آن روبرو است , مربوط به نمای جانبی این اتومبیل می باشد .


صندوق بار اضافه شده به آن و تغییر ندادن ابعاد در عقب , سبب شده که این اتومبیل در طراحی جانبی چندان هماهنگ و دلچسب نباشد . نمای جلو ی این خرید خودرو , فروش خودرو اگر چه پاره ای سابق شده ولی هنوز طرحی قابل قبول , زیبا و دلچسب است . نمای عقب به جهت این که از خرید خودرو , فروش خودروهای پژو 607 و 206cc به عاریت گرفته شده , فرمی قابل پذیرش به اتومبیل بخشیده است ضمن این‌که این اتومبیل نسبت به تندر 90از فرمی آیرودینامیک‌تر و اسپرت‌تری شامل است . در مجموع با وجود این‌که SD در نمای جانبی دارای مشکلاتی است اما در کنار تندر 90خودش را زیباتر نشان میدهد . با ورود به کابین تندر 90با طراحی مواجه هستیم که نظیر طراحی خارجی چندان دلچسب نیست .

یک کدام از دیگر از نکات خوب تندر 90فضای خوب صندوق عقب است که به نترسی می‌توان اظهار‌کرد که از اکثری از خرید خودرو , فروش خودروهای بزرگتر از خود هم بزرگتر است! فروش خودرو هیرسا به دلیل بالا بودن شاسی تندر 90دید جلو و فضا آن عالی و رضایت‌بخش است ولی روئت کرد عقب چندان جالب نیست . از تندر 90پیاده شده و وارد کابین 206 می‌شویم . داشبورد 206 نسبت به بقیه خرید خودرو , فروش خودروهای این مشقت ارزش از طراحی خوب و زیبایی شامل است و هماهنگی پوشش روی درب‌ها با روکش صندلی‌ها , طرحی زیبا و دل نشین بوجود آورده است .


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک