ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
گزینش گزینه دلخواه فی مابین دو خرید خودرو , فروش خودرو جانور در بازار - 3

گزینش گزینه دلخواه فی مابین دو خرید خودرو , فروش خودرو جانور در بازار - 3

دوشنبه 29 خرداد 1396
21:01
10: تعداد بازدید

مزدا3 یا کیا سراتودر اینجا خرید خودرو , فروش خودروهای مورد نظر ما نمونه‌های دنده‌ای می‌باشند که هر دو در درون ساخت می‌شوند . هر دو اتومبیل با موتورهای نیز حجم 1 . 6 لیتری روانه

بازار شده‌اند . موتور سراتو اقتدار بیشتری ایجاد میکند همینطور در شتاب‌گیری نیز تلاش بهتری از مزدا دارد . اما این مزدا است که نادر اشتها‌تر از سراتو بوده و البته مقداری اقتصادی‌تر نیز هست . هر دو خرید خودرو , فروش خودرو از چهره‌های زیبا برخوردارند و داخل کابین نیز طراحی مناسبی دارا هستند از دید تجهیزات هم در سطح بالایی قرار نداشته و شرکت‌های تولید‌کننده تا جایی که توانسته‌اند آپشن‌ها را به دستکم رسانده‌اند . در بازار هر دو خرید خودرو , فروش خودرو موفقند .

هرچند نمونه‌های دو لیتری خودکار این دو خرید خودرو , فروش خودرو فروش نمونه‌های 1 . 6 لیتری را تحت تاثیر قرار داده البته با اعتنا به ارزش کمتر , این مدل‌ها نیز فروش مناسبی دارا‌هستند . سواری هر دو خرید خودرو , فروش خودرو اسپرت بوده و یه خرده خشک است ; اما درین فی مابین سراتو خشک‌تر است . فضای کابین سراتو جادارتر از مزدا است ; اما پباده سازی کابین مزدا زیبا‌تر است . همچنین هر دو اتومبیل در عبور از مسیرهای پر پیچ‌و‌خم حرف‌های زیادی برای اعلام کردن دارا هستند . این در حالی است که مزدا با ارتفاعی کمتر از زمین در بعضا از سرعت‌گیرهای توجه بیشتری را می‌طلبد به‌طور کلی هر دو خرید خودرو , فروش خودرو انتخاب‌هایی خوب و اقتصادی به حساب می‌آیند و می توانند برای خانواده‌ها آیتم جذاب‌تری نسبت به نمونه‌های چینی باشند .
بی‌ام‌و X1 یا این که ولوو XC60اینکه ولوو در کلاسی فراتر و اتاقی بزرگ‌تر جای دارد , هیچ بحثی نمی باشد ; البته این بار ارزش مد نظر بوده است . هر دو خرید خودرو , فروش خودرو در بازار کشور‌ایران کم‌اقبال و شکست خورده‌اند . بازار دست دوم نداشته و با افت قیمت‌هایی فراوان به فروش می‌رسند . هر دو خرید خودرو , فروش خودرو نیز حجم می‌باشند ولی بی‌ام‌و توان بخش اعظم داراست و ولی گیربکس 8 سرعته این اتومبیل هم باعث شده تا با اختلاف فاحشی ولوو را در شتاب‌گیری پشت رمز بگذارد . این در حالی است که ولوو مصرف سوخت کمتری داراست و ولی یکی ایمن‌ترین شاسی‌بلند‌های دنیا است ; ولی مشکلات متعددی به آن وارد است . برای مثال اتومبیل با این بعدها و ارزش تک دیفرانسیل بوده و در فصل زمستان و البته جاده‌های لغزنده کارآیی یک شاسی بلند را آن‌گونه توقع داریم ندارد .

این در حالی است که X1 با منفعت از سیستم xdrive وضعیت متفاوت‌تری دارااست . هر دو خرید خودرو , فروش خودرو چهره‌های زیبایی دارا‌هستند , اما می‌توان ولوو را زیباتر دانست ; به‌خصوص این‌که تجهیزات زیادی را در خویش جای داده و ولی پباده سازی کابینی قشنگ داراست . مواد به کار رفته داخل هر دو اتومبیل مناسب است البته ولوو راحتی بیشتری را برای سرنشینان به ملازم داراست و اما فضای بیشتری را نیز در خویش جای داده است . سرویس ها بعداز فروش هر دو خرید خودرو , فروش خودرو خیلی عالی وجود ندارد ولی X1 به مراتب سرویس ها خوبتر و ولی گسترده‌تری نسبت به XC60 دارااست . به‌طور کلی می‌توان هر دو خرید خودرو , فروش خودرو را انتخاب‌هایی قابل قبول دانست ; در صورتیکه بلند‌مدت برای نگه داشتن خرید خودرو , فروش خودرو فکر می کنید .

کیا کادنزا یا این که هیوندای گرنجور

دو رقیب کره‌ای در بازار کشور ایران که نمونه‌های صفر کیلومتر آن‌ها چشم نمی‌شود یا این که این که خیلی کم یاب است . عامل آن هم حجم موتور بالای آنان است . در همین ابتدا بایستی گفت که بعضا از اشخاص هیوندای دوست دارا‌هستند و برخی دیگر کیا پس نمی‌توان به‌طور حتم یکی‌از را برتر دانست البته هر دوخرید خودرو , فروش خودرو 6سیلندر است و کادنزا موتوری لبریز حجم‌تر و ولی پر‌قدرت‌تر در سینه داراست . این در حالی است که در شتاب‌گیری و سرعت هم برگ غالب دست کادنزا است . ولی تمامی اینها به معنای این نیست که مصرف کادنزا در سوخت بیشتر باشد ; چراکه با اختلافی ناچیز مصرف سوخت کادنزا کمتراز گرنجور است . هر دو اتومبیل طراحی زیبایی دارد البته کادنزا مقداری اروپایی‌تر پباده سازی شده است .

باطن کابین هم نیز پباده سازی خوبی داراست و نیز مواد به کار رفته کیفیت خرید خودرو , فروش خودروهای اروپایی را دارا هستند . هیوندای گرنجور هم در کنار داشتن کابین زیبا و کیفیت خوب آپشن‌های بیشتری در دست راننده می‌گذارد . هر دو اتومبیل در بازار لبریز طرفدارند ولی اقبال طولانی تر با گرنجور است . سرویس ها پس از فروش هر دوخرید خودرو , فروش خودرو دلخواه است ; اما در بازار قطعات هیوندای فراوان‌تر و البته ارزان‌تر از کیا است . فضای کابین هر دو خرید خودرو , فروش خودرو بزرگ و جادار و دلخواه برای خانواده‌ها است . این دو کره‌ای کم استهلاک هستند و هزینه زیادی برای صاحبان خود ندارند . به‌طور کلی می‌توان گرنجور را با آپشن‌های بیشتر و ولی بازاری خوب تر دانست اما کادنزا را مالامال قدرت‌تر و ولی با وقارتر تلقی کرد خرید خودرو وارداتی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک