ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
مزایا و معایب خرید خودرو , فروش خودروی پلاگین هیبرید

مزایا و معایب خرید خودرو , فروش خودروی پلاگین هیبرید

دوشنبه 29 خرداد 1396
21:17
10: تعداد بازدید

تکنولوژی روز آپ تو دیت در درحال حاضر ترقی است , دنیای اتومبیل هم در کنار آن ها به سرعت در حالا پیشرفت است بازه زمانی متعددی وجود دارد که مبحث خرید خودرو , فروش خودروهای هیبریدی و بعد از آن هم پلاگین هیبریدها به گوش می‌خورد خرید خودرو , فروش خودروهای متعددی در این دو دوسته تشکیل شده گردیده اند . نمونه‌ی آن‌ها هیوندای سوناتا هیبرید است .

هیبریدها خرید خودرو , فروش خودروهایی هستند که از دو قوای محرک استفاده می‌نمایند , یک پیشرانه‌ی درون‌سوز بنزینی و یک موتور الکتریکی . سیستم‌های گوناگون هیبرید از جمله سری , موازی , و ترکیبی هست . انرژی الکتریکی در هیبریدها از برق و باتری خود اتومبیل تأمین میشود و در مواقع زیادی به جای پیشرانه‌ی خرید خودرو , فروش خودرو , مانند ترافیک و ایست و تکان , از موتور الکتریکی سود می شود . ولی پلاگین‌ها به جز برق اتومبیل امکان شارژ دارند و از بسته باتری مضاعف بزرگ‌تری استعمال میکنند , و میتوانند صرفا از موتور الکتریکی استفاده نمایند . پیشرانه‌های بنزینی این گونه از خرید خودرو , فروش خودروها وظیفه‌ی شارژ باتری اتومبیل را بر عهده دارند .


افزونه هیبریدها , برتری‌های زیادی نسبت به انواع هیبریدی عادی دارند و می‌توانند پول بیشتری به جیب شما بازگردانند . اگر‌چه سوناتا هیبریدی دنیایی از آپشن‌ها و امکانات را برای شما به ارمغان میاورد , اما سوناتا هیبرید پلاگین , می‌تواند تعدادی صد هزار تومان در ماه‌های اولیه از مصرف سوخت شما بکاهد یا کلاً مصرف سوخت شما را به صفر برساند .

با ما یاور باشید تا به بازبینی مزیت‌ها و معایب خرید خودرو , فروش خودرو‌های افزونه هیبرید‌ها بپردازیم .
۴مزیت اتومبیل های پلاگین هیبریدها
۱ - مصرف سوخت پایین‌تر و محدوده‌ی حرکتی وسیع‌تر

به دلیل استفاده از بسته باتری بزرگ‌تر و قابلیت شارژ آنها , افزونه هیبریدها فراوان طولانی تر از انرژی الکتریکی به کارگیری میکنند و می‌توانند با یک باک بنزین فاصله بیشتری را طی کنند .
۲ - گشتاور لحظه‌ای و قدرت اکثر

اکثراً پلاگین‌ها از موتورهای الکتریکی و باتری‌های به مراتب قوی‌تری نسبت به هیبریدها به کارگیری مینمایند , که عجله و گشتاور بیشتری در اختیارتان قرار میدهند .
۳ - دولت‌ها مزایای زیادی برای خرید خودرو , فروش خودروهای هیبریدی در نظر گرفته‌اند

خرید خودرو اقساطی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک