ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چه‌گونه از خرید خودرو , فروش خودروی خود نگهداری کنیم؟ - 6

چه‌گونه از خرید خودرو , فروش خودروی خود نگهداری کنیم؟ - 6

دوشنبه 29 خرداد 1396
21:33
12: تعداد بازدیدجابجایی لاستیکها :برای سایش یکنواخت کلیه لاستیکها باید آن‌ها‌را ÷س از طی ( حدود 10000 کیلو متر ) جابجا نمود .و تایرهای کم باد در خرید خودرو , فروش خودروپنچر شدن در واقع خروج هوای درون لاستیکها میباشد که این امر می تواند در اثر داخل شدن میخ یا این که یک شی تیز به باطن تایر , رخداد بیفتدحتی در صورتی‌که تایر نو باشد . لاستیکهایی که دارنده بافت فولادی میباشند درمقابل عوامل موجود درراه سبب ساز پیدایش پنچری می شوند , مقاومت بیشتری از خود نشان خواهند داد .

اکثر مواقع پنچر شدن باعث کاهش فشار هوای درون تایرها شده و آنها‌را از حلقه انقطاع می کند . میانگین قدمت لاستیکها معمولا 96000 کیلومتر است , اما تحت حالت زیر کاهش میابد , ترمزهای شدید , رانندگی در هوای گرم , رانندگی با سرعتهای زیاد , باشتاب مضاعف استارت به حرکت کردن , رانندگی در راههای با حالت بد .

هیچ وقت فرصت بده بستان تایر را تا موقعی که تماما سائیده و مرحله آن‌ها صاف شده و یا این که خط مش آنها رخنه‌ خورده باشد به تعویق نیندازید . همواره با در اختیار گرفتن فشار هوای درون لاستیکها , بالانس کردن لاستیکها و اندازه کردن دستور میتوان قدمت لاستیکها را افزایش داده و از پنچر شدن آنان توقف کرد .

برای ردوبدل لاستیک از روش پایین استعمال فرمایید :

1 - در صورتی‌که خرید خودرو , فروش خودروی شما دنده اتوماتیک است , دنده را در حالت پارک قرار دهید و در شرایطی‌که سیستم دنده دستی است , آنرا در شرایط دنده عقب قرار دهید . فلاشر های عقب را پر‌نور کرده و ترمز دستی رانیز بکشید . مطمئن گردید که همگی سرنشینان از اتومبیل پیاده شده اندپس از آن در پست خرید خودرو , فروش خودرو مثلث خطر و یااشیاء منعکس کننده فروغ قررار دهید بطوری که دست کم از 45 متری قابل روئیت باشد .

2 - برای آنکه مطمئن گردید که خرید خودرو , فروش خودرو رمز نخورده یا از روی جک نخواهد غلطید , یک تکه آجر سنگ یا این که چوب یا چوب چرخ به عنوان مانع در جلو یا این که عقب تایر خرید خودرو , فروش خودرو بصورت مورب قرار دهید . گذاشتن مانع برای دوری از حرکت در شیب است . در تراز صاف تفاوتی ندارد اما خوبتر است در صورتی‌که چرخ عقب نیاز به تعویض دارد ذیل چرخ جلو و چنانچه چرخ جلو نیاز به بده بستان داراست تحت چرخ عقب گذاشته شود

3 - جک را در محل مناسب خود که در راهنما خرید خودرو , فروش خودرو مشخص کرده , در ذیل خرید خودرو , فروش خودرو قرار دهید . به آرامی جک بزنید تا اتومبیل بلند شود . مطمئن شوید که جک به نیکی با اتومبیل مبتلا شده است . جک زدن را تا جایی ادامه دهید که خرید خودرو , فروش خودرو به اندازه کافی از زمین بلند شود و بتوان پیچهای لاستیکرا که در تماس با زمین است را باز کرد مراقب باشید در چنین وضعیتی هیچ جزو بدن شما ذیل خرید خودرو , فروش خودرو قرار نگیرد .

4 - در صورتی‌که حلقه دارنده قالپاق میباشد برای دسترسی به پیچها آنرا بردارید . تمامی ی پیچها را شل کنیدولی بطور کامل در نیاورید . در صورتی پیچها بازه متعددی است که گشوده نشده اند ممکن است گشوده نمودن آنان نقص‌ باشد . در شرایطی‌که روغن ترمز همپا خویش دارید کمی از آنرا در روی پیچها ( محل رزوه ) بریزید و یک سری دقیقه حوصله نمایید . چه بسا در حالتی‌که واجب باشد میتوان از فشار تن و پاها هم برای گشودن پیچها و یا این که لوله ای به مقدار نیم متر که بتوان آنرا در درون گونه آچار چرخ وارد نمود و استفاده کرد . پیچها را به صورت متقاطع و دایرهای گشوده نمائید .


5 - جک زدن را ادامه دهید تا چرخ بطور کامل از روی زمین بلند شود . مهره ها را از روی پیچها باز نمایید . لاستیک را بطوز بی نقص از محل خود در آورید و در محل امنی قرار دهید که در رخ در رفتن جک آسیبی به اتومبیل نرسد . سوراخهای رینگ زاپاس را در امتداد پیچها قرار داده و با کمی فشار و بهآرامی لاستیک را جا بزنید . پس از جا زدن لاستیکها مهره ها را مقدمه چند رزوه با دست ببندید که‌این کار سبب ساز جلوگیری از هرز شدن رزوها می‌شود را با به عبارتی روش در جای خویش قرار داده و بصورت یک عدد در میان و ضربدری با به کار گیری از آچار سفت کنید .

6 - برای سفت نمودن مهره ها , اهرم جک را در سمت مخالف پیچانده و اتومبیل را پائئی بیاورید . مطمئن گردید که اتومبیل بطور کامل روی زمین قرار گرفته است . لاستیک پنچر را در پوشش زاپاس قرار دهید . بعداز اتمام کار اشیائی را که محض اطمینان در جلویا عقب خرید خودرو , فروش خودرو قرار داده اید بردارید . خرید خودرو هیرسا


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک