ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
اشکال دسته های زنجیر چرخ و طریق نصب آن

اشکال دسته های زنجیر چرخ و طریق نصب آن

دوشنبه 29 خرداد 1396
19:12
5: تعداد بازدید

زنجیر چرخ یکی‌از الزامات مهاجرت در فصل زمستان و در مناطق سردسیر و مسیرهای برف گیر زمستانی است . و به یار داشتن آن تا آخر زمستان اهمیت زیادی داراست اما فقط به یاروهمدم داشتن آن کافی نیست و شما می بایست مطلقا با روش های نصب و بستن زنجیر چرخ آشنا باشید و آنان‌را تمرین نمائید تا در مواقع بارش برف و یخ‌بندان و نیاز به زنجیر چرخ دچار نقص‌ نشوید . درین مطلب روش های متفاوت نصب و بستن صحیح زنجیر چرخ آموزش داده خواهد شد . پس مارا ملازمت کنید


زنجیر چرخ

زنجیر چرخ تکی بدین معنی است که زنجیری که به چرخ های تکی خرید خودرو , فروش خودرو بسته میشود از دو رشته زنجیر موازی طولی تشکیل شده که رشته زنجیر های عرضی و کوتاه و بصورت یک صورت با قلاب های ذی‌ربط به فاصله های مشخص و معلوم به آنها وصل گردیده اند . و چفت و بست زنجیر در انتهای دو حرفه طولی قرار دارد . این نوع زنجیر معمولا به چرخ های عقب و در شرایطی‌که که خرید خودرو , فروش خودرو دیفرانسیل جلو باشد به چرخ های جلو نصب می شود .
زنجیر چرخ های زوجی

زنجیر چرخ های زوجی پباده سازی و ساختمانشان مثل زنجیر های تکی است با این تفاوت که دارای سه فن زنجیر طولی بوده و دو دست رشته زنجیرهای کوتاه و عرضی بدین حرفه های طولی متصل هستند بدین مفهوم که سری اولیه به حرفه زنجیر طولی فرنگی و فن زنجیر مرکزی و سری دوم به حرفه زنجیر مرکزی ( وسطی ) و رشته زنجیر طولی داخلی وصل می‌شود و به انتهای هر حرفه طولی بست مربوطه متصل هست .
پباده سازی زنجیر چرخ

زنجیر ها به گونه ای طراحی شده اند که می بایست روی تایرها حرکت نمایند یا این که به اصطلاح روی آنان بخزند . زمانی که زنجیر چرخ بصورت مداوم استفاده میشود بایستی در هر 75 کیلومتر یک مرتبه آن را از نظر راحت و سفت بودن و پاره نشدن حلقه های زنجیر بازدید نمود .
شیوه بستن زنجیر چرخ در مواقعی که خرید خودرو , فروش خودرو در برف یا گل فرو رفته باشد

_ وقتی که اتومبیل در برف یا این که گل گیر افتاده است از گاز دادن بی مسئله و چرخاندن سرعت بالا چرخ ها خودداری کنید زیرا این کار علاوه بر این‌که سودی نخواهد داشت بلکه منجر می شود خرید خودرو , فروش خودرو کاملتر و عمیق تر در گل یا این که برف فرو برود . فروش خودرو وارداتی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک