ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چه گونه از خرید خودرو , فروش خودروی خویش محافظت کنیم؟ - 6

چه گونه از خرید خودرو , فروش خودروی خویش محافظت کنیم؟ - 6

دوشنبه 29 خرداد 1396
18:51
16: تعداد بازدیدجابجایی لاستیکها :برای سایش یکنواخت کلیه لاستیکها بایستی آن ها را ÷س از طی ( حدود 10000 کیلو متر ) جابجا نمود .و تایرهای معدود باد در خرید خودرو , فروش خودروپنچر شدن در واقع خروج هوای باطن لاستیکها است که‌این دستور می تواند در اثر داخل شدن میخ یا این که یک شی تیز به درون تایر , اتفاق بیفتدحتی درصورتی که تایر تازه باشد . لاستیکهایی که دارای بافت فولادی می‌باشند مقابل عوامل جان دار درراه سبب بروز پنچری می گردند , مقاومت بیشتری از خویش نشان خواهند بخشید .

عمده مواقع پنچر شدن سبب ساز کاهش فشار هوای باطن تایرها شده و آنان را از حلقه انقطاع می کند . میانگین عمر لاستیکها معمولا 96000 کیلومتر است , اما تحت حالت تحت کاهش میابد , ترمزهای شدید , رانندگی در هوای گرم , رانندگی با سرعتهای فراوان , باشتاب دوچندان استارت به جنبش کردن , رانندگی در راههای با حالت بد .

هیچوقت روزگار ردوبدل تایر را تا موقعی که کاملا سائیده و مرحله آنها صاف شده و یا خط مش آن‌ها رخنه‌ خورده باشد به تعویق نیندازید . همواره با در اختیار گرفتن فشار هوای داخل لاستیکها , بالانس کردن لاستیکها و میزان کردن فرمان میتوان عمر لاستیکها را ارتقاء داده و از پنچر شدن آنان پرهیز کرد .

برای بده بستان لاستیک از روش تحت استعمال نمائید :

1 - در شرایطی‌که خرید خودرو , فروش خودروی شما دنده خود کار است , دنده را در شرایط بوستان قرار دهید و در صورتیکه سیستم دنده دستی است , آنرا در شرایط دنده عقب قرار دهید . فلاشر های عقب را واضح کرده و ترمز دستی رانیز بکشید . مطمئن شوید که همگی سرنشینان از خرید خودرو , فروش خودرو پیاده شده اندپس از آن در پست خرید خودرو , فروش خودرو مثلث خطر و یااشیاء منعکس کننده نوروفروغ قررار دهید بطوری که دست‌کم از 45 متری قابل روئیت باشد .


2 - برای آنکه مطمئن گردید که اتومبیل راز نخورده یا از روی جک نخواهد غلطید , یک تکه خشت سنگ یا این که چوب یا چوب چرخ تحت عنوان مانع در جلو یا عقب تایر خرید خودرو , فروش خودرو بصورت مورب قرار دهید . گذاشتن بازدارنده برای توقف از تکان در شیب است . در تراز صاف فرق ندارد ولی بهتر است در حالتی که چرخ عقب نیاز به بده بستان داراست ذیل چرخ جلو و اگر چرخ جلو نیاز به بده بستان دارد تحت چرخ عقب نهاده شود

3 - جک را در محل دلخواه خویش که در راهنما اتومبیل معلوم کرده , در زیر خرید خودرو , فروش خودرو قرار دهید . به آرامی جک بزنید تا خرید خودرو , فروش خودرو بلند شود . مطمئن گردید که جک به خیر با اتومبیل مبتلا شده‌است . جک زدن را تا جایی ادامه دهید که اتومبیل به اندازه کافی از زمین بلند شود و بتوان پیچهای لاستیکرا که در تماس با زمین است را گشوده کرد مراقب باشید در چنین وضعیتی هیچ بخشی از تن شما ذیل خرید خودرو , فروش خودرو قرار نگیرد .

4 - در صورتیکه حلقه دارنده قالپاق می‌باشد برای دسترسی به پیچها آنرا بردارید . همه ی پیچها را شل کنیدولی بطور کامل در نیاورید . در حالتی‌که پیچها زمان زیادی است که گشوده نشده اند ممکن است باز نمودن آنها مشکل باشد . اگر روغن ترمز ملازم خویش دارید پاره ای از آنرا در روی پیچها ( محل رزوه ) بریزید و یک سری دقیقه صبر نمایید . چه بسا در صورتیکه ضروری باشد میتوان از فشار بدن و پاها نیز برای گشودن پیچها و یا لوله ای به میزان نیم متر که بتوان آنرا در داخل نوع آچار چرخ وارد نمود و منفعت کرد . پیچها را به طور متقاطع و دایرهای باز کنید .

5 - جک زدن را ادامه دهید تا چرخ بطور بی نقص از روی زمین بلند شود . مهره ها را از روی پیچها گشوده نمایید . لاستیک را بطوز بی نقص از محل خویش در آورید و در محل امنی قرار دهید که در شکل در رفتن جک آسیبی به خرید خودرو , فروش خودرو نرسد . سوراخهای رینگ زاپاس را در امتداد پیچها قرار داده و با کمی فشار و بهآرامی لاستیک را جا بزنید . پس از جا زدن لاستیکها مهره ها را نخست تعدادی رزوه با دست ببندید که‌این کار باعث جلوگیری از هرز شدن رزوها می گردد را با همان طرز در جای خود قرار داده و بصورت یک کدام از در میان و ضربدری با استفاده از آچار محکم نمایید .

6 - برای سفت نمودن مهره ها , اهرم جک را در سمت مخالف پیچانده و خرید خودرو , فروش خودرو را پائئی بیاورید . مطمئن شوید که اتومبیل بطور بی نقص روی زمین قرار گرفته است . لاستیک پنچر را در پوشش زاپاس قرار دهید . بعد از اتمام کار اشیائی را که محض اطمینان در جلویا عقب اتومبیل قرار داده اید بردارید . خرید فروش خودرو هیرسا


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک