ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
مزایا و معایب خرید خودرو , فروش خودروی پلاگین هیبرید

مزایا و معایب خرید خودرو , فروش خودروی پلاگین هیبرید

دوشنبه 29 خرداد 1396
19:24
8: تعداد بازدید

تکنولوژی روز به روز در هم اکنون ترقی است , دنیای خرید خودرو , فروش خودرو نیز در کنار آن ها تخت‌گاز در حالا پیشرفت است مقطع متعددی هست که مبحث خرید خودرو , فروش خودروهای هیبریدی و آن گاه نیز افزونه هیبریدها به گوش میخورد خرید خودرو , فروش خودروهای متعددی درین دو دوسته درست شده شده اند . نمونه‌ی آنان هیوندای سوناتا هیبرید است .


هیبریدها خرید خودرو , فروش خودروهایی میباشند که از دو قوای محرک استفاده می‌کنند , یک پیشرانه‌ی درون‌سوز بنزینی و یک موتور الکتریکی . سیستم‌های مختلف هیبرید اعم از خصوصی , موازی , و ترکیبی موجود است . انرژی الکتریکی در هیبریدها از برق و باتری خویش خرید خودرو , فروش خودرو تأمین میگردد و در مواقع متعددی به جای پیشرانه‌ی خرید خودرو , فروش خودرو , نظیر ترافیک و ایست و جنبش , از موتور الکتریکی سود می گردد . اما پلاگین‌ها به غیر از برق اتومبیل قابلیت شارژ دارا‌هستند و از بسته باتری بسیار بزرگ‌تری بهره می‌کنند , و می توانند فقط از موتور الکتریکی به کار گیری نمایند . پیشرانه‌های بنزینی این مدل از خرید خودرو , فروش خودروها وظیفه‌ی شارژ باتری خرید خودرو , فروش خودرو را بر عهده دارا‌هستند .

افزونه هیبریدها , برتری‌های متعددی نسبت به اشکال هیبریدی عادی دارا هستند و میتوانند پول بیشتری به جیب شما بازگردانند . اگرچه سوناتا هیبریدی دنیایی از آپشن‌ها و امکانات را برای شما به ارمغان می آورد , اما سوناتا هیبرید پلاگین , می‌تواند یکسری صد هزار تومان در ماه‌های اولیه از مصرف سوخت شما بکاهد یا کلاً مصرف سوخت شما‌را به صفر برساند .

با ما ملازم باشید تا به بررسی مزیت‌ها و معایب خرید خودرو , فروش خودرو‌های افزونه هیبرید‌ها بپردازیم .
۴مزیت اتومبیل های افزونه هیبریدها
۱ - مصرف سوخت پایین‌تر و محدوده‌ی حرکتی وسیع‌تر

به دلیل استعمال از بسته باتری بزرگ‌تر و قابلیت شارژ آن ها , افزونه هیبریدها فراوان طولانی تر از انرژی الکتریکی به کارگیری میکنند و می‌توانند با یک باک بنزین مسافت بیشتری را طی نمایند .
۲ - گشتاور لحظه‌ای و توان بیش تر

اکثراً پلاگین‌ها از موتورهای الکتریکی و باتری‌های به مراتب قوی‌تری نسبت به هیبریدها به کارگیری می کنند , که عجله و گشتاور بیشتری در اختیارتان قرار می دهند .
۳ - دولت‌ها مزایای متعددی برای خرید خودرو , فروش خودروهای هیبریدی در حیث گرفته‌اند

خرید فروش خودرو هیرسا


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک