ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
حفظ ایمنی خرید خودرو , فروش خودرو در فصل‌تابستان - 2

حفظ ایمنی خرید خودرو , فروش خودرو در فصل‌تابستان - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
19:31
5: تعداد بازدید3 ) خنک بمانید .

عوض این که کولر را در یک دوره ناچیز , با فشار مضاعف شیوه بیندازید , همت نمایید که آن در یک سطح ناچیز و یکنواخت پر‌نور کنید . به کار گیری باصرفه از سیستم کولر می‌تواند موجب بهبود مصرف سوخت شده و همین‌طور , خرید خودرو , فروش خودروی شمارا در یک فرم عالی نگه دارد .

4 ) حواستان به سیستم تعلیق باشد .

زمستان‌های سرد به معنای چاله‌ها , دست‌اندازها و ناهمواری‌های بیشتر مسیرها در هنگام فصل تابستان است ; موضوعی که خبر بدی برای سیستم تعلیق خرید خودرو , فروش خودروی شماست . «کاپا» دراین مورد میگوید :

در‌صورتی‌که یک چاله آن‌قدر وسیع باشد که یک تایر را در خود جای دهد , می تواند یک فشار زیاد به سیستم تعلیق هم وارد نماید . یک غربیلک امر که جهتش با چرخ‌ها هم خوانی نباشد , یک علامت پر‌نور از احتمال فساد یا نیاز به تنظیم در سیستم تعلیق خواهد بود .جایگزین‌کردن شوک‌ها , فنربندی‌ها و اتصالات می‌تواند موجب هشیاری بیش تر دستور شود . در سود , واکنش‌ چرخ‌ها بدون واسطه و قابل‌پیش‌بینی خواهد بود و این مورد , کنترل بیشتری برای شما به ملازم خواهد داشت . به عنوان یک قاعده کلی , می توانید این موقعیت را درنظر بگیرید که در صورتی دستور را بچرخانید و تا رسیدن به ۳۰ سکو , برخورد چندانی اخذ نمیکنید , مجال تهیه سیستم تعلیق فرا رسیده است . جو باکال ( Joe Bacal ) , راننده حرفه‌ای که برای تویوتا کار میکند , می گوید :

هنگامی قطعات سیستم تعلیق فرسوده می‌شوند , این زمینه در حسّ سیستم فرمان خود را نشان میدهد و یک حالت نامرتب به خود میگیرد .

AAA توصیه مینماید که به مراد آزمایش شوک‌ها , بعد از یک دور رانندگی , به هر گوشه از خرید خودرو , فروش خودرو فشار بیاورید . در‌این‌صورت , در شرایطی‌که خرید خودرو , فروش خودرو دوباره به یک شرایط استوار بازگشت , شوک‌های شما هنوز کارآیی خود را دارا‌هستند .5 ) نگاهی به زیر کاپوت بیندازید .

به گفته دیانا اسکلر ( Deanna Sclar ) , نویسنده کتاب “ Auto Repair for Dummies ” , باز بینی ۱۵ دقیقه‌ای تحت کاپوت در هر ماه می تواند ۷۰ درصد از مشکلات سبب به فساد در جاده و بزرگراه‌ را کم کند .

شیلنگ‌ها را برای ترک‌خوردگی‌های احتمالی محاسبه فرمایید . همچنین بست‌های فرسوده می‌توانند منجر جلسه شوند . وضعیت باتری را نیز درنظر داشته باشید ; چرا‌که دماهای بالا میتوانند فشار زیادی وارد نمایند . ضمن این‌که , بررسی تراز مایعات وسیله نقلیه خویش را فراموش نکنید . ۵ مایع اساسی , یعنی روغن , مبرد , روغن‌های گیربکس , فرمان و ترمز , همه خرید خودرو , فروش خودروی شمارا راز پا نگه می‌دارند . مرحله زیر مایعات می تواند نشان‌دهنده یک نشتی در شیلنگ‌ها , و یا یک خلل بزرگتر باشد . مهمتر از همه , به مرحله ذیل روغن ترمز توجه فرمایید . مطابق داده‌های انجمن خرید خودرو , فروش خودرو امریکا ( AAA ) , ۸۸درصد از تعمیرکاران می‌گویند که رانندگان از تنظیم تراز روغن ترمز خرید خودرو , فروش خودرویشان صرف‌نظر می کنند .

خرید خودرو وارداتی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک