ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تعیین مورد دلخواه میان دو خرید خودرو , فروش خودرو موجود در بازار

تعیین مورد دلخواه میان دو خرید خودرو , فروش خودرو موجود در بازار

دوشنبه 29 خرداد 1396
18:53
14: تعداد بازدید

انتخاب یک خرید خودرو , فروش خودرو از فی مابین گزینه‌های جانور در بازار احتمالا یک کدام از دشوارترین خریدهای ممکن باشد ; به این دلیل‌که می بایست نگاهی همه جانبه داشته باشد . . همینطور در بازار رو‌به رشد اتومبیل جمهوری اسلامی ایران چه از لحاظ تنوع جور و چه از دید افزایش خریدار مسائل تعیین اتومبیل , روز آپدیت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند . و خریداران دوست دارند بدانند که خرید خودرو , فروش خودروهای نو کدام می‌باشند و تفاوت‌ها و شباهت‌های آن‌ها با اتومبیل کنونی‌شان چه چیزی است .

به‌این استدلال در این مقاله سعی میشود خرید خودرو , فروش خودروهای مختلفی که از نگاه قیمت یا این که قابلیت‌های فنی در یک کلاس قرار دارا هستند با زبانی معمولی با یکدیگر مقایسه کنیم . ‌ به‌‌ طوری که خواننده بتواند روئت کرد کلی در باب خرید خودرو , فروش خودروهای کلاس‌های مختلف پیدا نماید .

جک S5 یا تیگو5


شاسی‌بلند‌های ارزان‌قیمت همان‌هایی که صرفا و تنها جثه بزرگ دارا هستند ; البته در موقعیت دشوار همچون سواری بوده و حتی از پس جاده‌های لغزنده هم آن‌طور که انتظار میرود برنمی‌آیند چه برسد به مسیرهای آفرود . دو اتومبیل از مرزو بوم اژدهای رنگ زرد به بازار کشور ایران فراخوانده شده‌اند ; چراکه درین بازار میتوانند پیروز باشند . تیگو 5 نمونه وارداتی ام‌وی‌ام X33 است . از این‌رو از حیث کیفیتی در سطحی فراتر از نمونه ایرانی و البته قدیمی‌اش قرار میگیرد . این خرید خودرو , فروش خودرو از موتور هم حجم با جک S5 برخوردار‌است . البته موتور جک زیاد مالامال قدرت‌تر از تیگو است ; چراکه از سیستم توربوشارژر استفاده میبرد . از این‌رو در عجله و سرعت جک توانسته به خیر و خوبی از پس تیگو بر‌آید .

هر دو خرید خودرو , فروش خودرو زیبا است و در جمهوری اسلامی ایران با بخت زیادی همراهند . از حیث امکانات تیگو خوب تر عمل کرده و در قضیه مصرف سوخت نیز همین‌طور اما جک از هندلینگ بالاتری نسبت به تیگو برخوردار است . همینطور درون کابین نیز فضا‌ها نسبتاً یکسان است و صندلی‌ها هم ریلکس میباشند . با دقت به وارداتی بودن تیگو بها جک از تیگو پایین‌تر است و میتواند تعیین ارزان‌تری باشد ; به خصوص این که سرویس ها بعد از فروش گسترده‌ای داراست . به‌طور‌کلی می‌توان این دو خرید خودرو , فروش خودرو چینی را در موضوع کیفیت خرید خودرو , فروش خودروهایی دلخواه دانست . البته در صورتی عجله و سرعت برای شما در مرتبه اهمیت بیشتری است جک S5 اتوماتیک گزینش بهتری خواهد بود و تجهیزات اضافه را هم می‌توانید در تیگو5 بیابید . خرید خودرو اقساطی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک