ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چه‌طور از خرید خودرو , فروش خودروی خود محافظت کنیم؟ - 6

چه‌طور از خرید خودرو , فروش خودروی خود محافظت کنیم؟ - 6

دوشنبه 29 خرداد 1396
19:41
7: تعداد بازدیدجابجایی لاستیکها :
برای سایش یکنواخت همگی لاستیکها بایستی آن‌ها را ÷س از طی ( حدود 10000 کیلو متر ) جابجا نمود .و تایرهای ناچیز باد در اتومبیلپنچر شدن در واقع خروج هوای داخل لاستیکها میباشد که این فرمان می تواند در اثر وارد شدن میخ یا یک شی تیز به درون تایر , حادثه بیفتدحتی در شرایطی‌که تایر جدید باشد . لاستیکهایی که دارای بافت فولادی هستند درمقابل عوامل جان دار درراه باعث پیدایش پنچری می شوند , مقاومت بیشتری از خود نشان خواهند اعطا کرد .

بخش اعظم مواقع پنچر شدن باعث کاهش فشار هوای درون تایرها شده و آنها را از رینگ انقطاع می نماید . معدل عمر لاستیکها معمولا 96000 کیلومتر است , ولی تحت شرایط زیر کاهش میابد , ترمزهای شدید , رانندگی در هوای گرم , رانندگی با سرعتهای دوچندان , باشتاب مضاعف شروع به جنبش کردن , رانندگی در راههای با شرایط بد .

هیچ وقت روزگار تعویض تایر را تا موقعی که کاملا سائیده و تراز آنها صاف شده و یا رویکرد آنها ترک خورده باشد به تعویق نیندازید . همواره با کنترل فشار هوای باطن لاستیکها , بالانس کردن لاستیکها و میزان کردن امر میتوان قدمت لاستیکها را ارتقا داده و از پنچر شدن آن‌ها جلوگیری کرد .

برای ردوبدل لاستیک از روش زیر استفاده فرمایید :

1 - در‌صورتی‌که خرید خودرو , فروش خودروی شما دنده خودکار است , دنده را در موقعیت بوستان قرار دهید و در‌صورتی‌که سیستم دنده دستی است , آنرا در حالت دنده عقب قرار دهید . فلاشر های عقب را روشن کرده و ترمز دستی رانیز بکشید . مطمئن گردید که همه سرنشینان از خرید خودرو , فروش خودرو پیاده شده اندپس از آن در پست خرید خودرو , فروش خودرو مثلث خطر و یااشیاء منعکس کننده نور قررار دهید بطوری که دست کم از 45 متری قابل روئیت باشد .

2 - برای آنکه مطمئن شوید که خرید خودرو , فروش خودرو رمز نخورده یا این که از روی جک نخواهد غلطید , یک تکه خشت سنگ یا این که چوب یا این که چوب چرخ تحت عنوان بازدارنده در جلو یا عقب تایر اتومبیل بصورت مورب قرار دهید . گذاشتن مانع برای جلوگیری از تکان در شیب است . در سطح صاف تفاوت ندارد اما خوب تر است اگر چرخ عقب نیاز به تعویض دارااست ذیل چرخ جلو و درصورتی که چرخ جلو نیاز به بده بستان دارد زیر چرخ عقب گذاشته شود

3 - جک را در محل دلخواه خود که در راهنما خرید خودرو , فروش خودرو مشخص کرده , در تحت اتومبیل قرار دهید . به آرامی جک بزنید تا اتومبیل بلند شود . مطمئن شوید که جک به خوبی با اتومبیل در گیر شده‌است . جک زدن را تا جایی ادامه دهید که خرید خودرو , فروش خودرو به مقدار کافی از زمین بلند شود و بتوان پیچهای لاستیکرا که در تماس با زمین است را باز کرد مراقب باشید در چنین وضعیتی هیچ جزء تن شما تحت اتومبیل قرار نگیرد .

4 - در شرایطی که رینگ دارنده قالپاق میباشد برای دسترسی به پیچها آنرا بردارید . همه ی پیچها را شل کنیدولی بطور بی نقص در نیاورید . اگر پیچها زمان متعددی است که باز نشده اند ممکن است باز نمودن آنها نقص‌ باشد . چنانچه روغن ترمز همراه خویش دارید یه خرده از آنرا در روی پیچها ( محل رزوه ) بریزید و چند دقیقه شکیبایی فرمایید . حتی در شرایطی‌که اضطراری باشد میتوان از فشار بدن و پاها هم برای گشودن پیچها و یا لوله ای به اندازه نیم متر که بتوان آنرا در درون گونه آچار چرخ وارد نمود و استعمال کرد . پیچها را به صورت متقاطع و دایرهای گشوده نمایید .

5 - جک زدن را ادامه دهید تا چرخ بطور کامل از روی زمین بلند شود . مهره ها را از روی پیچها باز کنید . لاستیک را بطوز بدون نقص از محل خویش در آورید و در محل امنی قرار دهید که در صورت در رفتن جک آسیبی به خرید خودرو , فروش خودرو نرسد . سوراخهای حلقه زاپاس را در امتداد پیچها قرار داده و با مقداری فشار و بهآرامی لاستیک را جا بزنید . بعداز جا زدن لاستیکها مهره ها را ابتدا یک سری رزوه با دست ببندید که‌این کار سبب ساز توقف از هرز شدن رزوها می شود را با همان راه و روش در جای خود قرار داده و بصورت یک کدام از فی مابین و ضربدری با به کار گیری از آچار سفت کنید .

6 - برای سفت نمودن مهره ها , اهرم جک را در جهت مخالف پیچانده و اتومبیل را پائئی بیاورید . مطمئن گردید که اتومبیل بطور بی نقص روی زمین قرار گرفته است . لاستیک پنچر را در پوشش زاپاس قرار دهید . پس از اتمام کار اشیائی را که محض اطمینان در جلویا عقب خرید خودرو , فروش خودرو قرار داده اید بردارید . خرید خودرو اقساطی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک