ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
مزایا و معایب خرید خودرو , فروش خودروی افزونه هیبرید - 2

مزایا و معایب خرید خودرو , فروش خودروی افزونه هیبرید - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
19:44
5: تعداد بازدید

برتری‌های این تکنولوژی , از جمله یاری به دور و اطراف و مراقبت منابع ارگانیک , باعث شده‌اند تا دولت‌ها برای این تکنولوژی مزایایی در حیث بگیرند . در ایران هم در‌صورتی‌که شما از این خرید خودرو , فروش خودروها به کارگیری فرمایید , به راحتی سوای جریمه از طرح زوج و فرد , بی ملاحظه به شماره پلاک خود گذر میکنید . همینطور دولت مالیات و عوارض گمرکی زیاد پایینی برای واردات این خرید خودرو , فروش خودروها در حیث گرفته است .
۴ - می توانید در شرایط تماماً الکتریکی حرکت فرمائید

در این خرید خودرو , فروش خودروها علاوه بر مصرف ترکیبی , شما گزینه‌ای دارید که می‌توانید با آن , تماماً الکتریکی تکان فرمائید , تا باتری‌ها خالی شوند و موتور بنزینی شفاف شود . این کار برای کسانی که هر شب خرید خودرو , فروش خودروی خود را شارژ مینمایند و صبح‌ها تا دفتر کار میروند , میتواند مصرف سوختشان را به صفر برساند . هیوندای سوناتا پلاگین با یک بار شارژ , مسافت ۴۴ کیلومتری را در شرایط تماماً الکتریکی طی می‌کند .
۴معایب خرید خودرو , فروش خودروهای افزونه هیبریدها
۱ - کمیابی این خرید خودرو , فروش خودروه

چه در بازار کشور ایران , و چه کشورهای خارجی , برای تعیین افزونه هیبریدها , گزینه‌های محدود و پاره ای دارید , و هنوز تعداد متعددی از آن‌ها وجود ندارد . در ایران این گزینش زیاد محدودتر است .
2 - زیربنای قابل قبولی برای این خرید خودرو , فروش خودروها وجود ندارد


شما فقط هنگامی از پلاگین هیبرید خود فیض می برید که از شارژر استفاده کنید . از طرفی شما مدام در خانه‌تان نیستید , و هنوز تعداد ایستگاه‌های شارژ برای این خرید خودرو , فروش خودروها در دنیا , زیاد کم می باشند . شارژ آنان به شب‌ها در پارکینگ خانه‌تان خلاصه میشود . کلمه افزونه به معنای اتصال به پریز است , پس سوای وصل کردن به برق , افزونه بی پلاگین!
فروش خودرو 3 - باتری بزرگ‌تر , حجم زیادی را اشغال مینماید

این که در‌این خرید خودرو , فروش خودروها برای ذخیره انرژی و ارتقاء محدوده‌ی حرکتی , از باتری بزرگ‌تر به کار گیری می‌شود , سبب شده تا حجم متعددی از صندوق عقب و فضای توشه شما را اشغال نماید . از طرفی شما نمی‌توانید صندلی‌های عقب را بخوابانید , زیرا باتری بین صندوق و صندلی‌ها قراردارد .
4 - شما از تمام تجهیزات , و قابلیت‌های پلاگین‌ها به کارگیری نخواهید کرد

این که یک افزونه هیبرید میخرید , به معنای فایده کامل از تجهیزات آن برای شما نمیباشد . شما نخست بایستی صلاحیت این فرمان را داشته باشید , تا بتوانید از ویژگی‌های این خرید خودرو , فروش خودروها استفاده فرمایید و چندین صد هزار تومان به جیب خود بازگردانید . نصیب بد داستان اینجا است , چه بسا در صورتی صلاحیت , دانش , و همت به کار گیری از آنان را داشته باشید , باز هم امکان داراست از تمام این قابلیت‌ها فایده نکنید , زیرا آن ها به حالت ایده‌آل احتیاج دارا هستند .


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک