ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
انتخاب مورد مطلوب دربین دو خرید خودرو , فروش خودرو جان دار در بازار - 2

انتخاب مورد مطلوب دربین دو خرید خودرو , فروش خودرو جان دار در بازار - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
18:55
13: تعداد بازدیدام‌وی‌‌ام 550 یا این که برلیانس H330

دو خرید خودرو , فروش خودروی صندوق‌دار که در ایران ساخت میگردند هر دو اتومبیل چینی بوده و قیمت‌های نزدیکی دارا هستند . Mvm550از موتوری پر‌حجم‌تر و قوی‌تر نسبت به برلیانس برخوردار‌است و در شتاب‌گیری هم عملکرد بهتری دارااست این در حالی است که مصرف سوخت برلیانس کمتر است و اما در مسیرهای پر‌پیچ‌و‌خم هم سعی بهتری داراست ; یعنی هندلینگش بهتر است . هر دو خرید خودرو , فروش خودرو از آپشن‌هایی تقریبا برابر برخوردار می‌باشند و برتری خاصی نسبت به یکدیگر ندارند ; ولی برلیانس به علت داشتن موتوری کم‌حجم در مسیرهای سراشیبی و با گنجایش کامل عملکردی کند دارااست . هر دو خرید خودرو , فروش خودرو پباده سازی خیر دارا هستند .

این در حالی است که برلیانس با اعتنا به شبیه بودن به خرید خودرو , فروش خودروهای بی‌ام‌و توانسته در بازار موفق‌تر باشد . درون کابین هم کیفیت قطعات میانگین است و فضای کافی برای سرنشینان هست . سرویس ها پس از فروش هر دو اتومبیل گسترده است ; ولی این گستردگی در برلیانس خوبتر است . اگر‌چه هنوز اندازه قطعات یدکی هر دو خرید خودرو , فروش خودرو در بازار به سطح دلخواه نرسیده است . در بازار استوک راحت‌تر می‌توان برلیانس جدید وارد را به فروش رساند و ام‌وی‌ام نتوانسته آن‌طور که باید در بازار برنده باشد . به‌طور کلی هر دو خرید خودرو , فروش خودرو انتخاب‌هایی مناسب درین زمان قیمتی هستند ; البته موتور قوی‌تر در سینه Mvm550 مخفی است و چهره ای زیبا‌تر و اما بازار دست دوم خوبتر نیز در دستان برلیانس h330 است .
کیا ریو یا تویوتا یاریستویوتا یاریس و کیا ریو هر دو خرید خودرو , فروش خودروهای کوچکی میباشند ; ولی ریو بدنه‌ای با طراحی حجیم‌تر دارد . ریو از موتوری پرحجم‌تر نسبت به یاریس شامل است که توان بیشتری نیز تولید میکند . این در حالی است که یاریس خرید خودرو , فروش خودرویی کم‌اشتهاتر برای بنزین بوده و از این حیث می‌توان آن را اقتصادی‌تر دانست . این مورد در‌مورد استهلاک نیز درستی مینماید و یاریس استهلاک زیاد کمتری دارااست . ریو از نگاه امکانات بر یاریس برتری داراست ولی در بازار خرید و فروش کارکرده‌ها , این یاریس است که یکه تازی می‌‌کند .

این در حالی است که ریوهای سابق طرفدار زیادی داشتند و هنوز هم دارا‌هستند اما ریوهای تازه به نیکی در بازار عرضه و معرفی نشدند . هر دو خرید خودرو , فروش خودرو داخل کابین پباده سازی خوبی داراست و کیفیت مواد به کار رفته در آن‌ها مناسب است . اگرچه که ریو پاره ای جادارتر است و لوکس‌تر به نظر می رسد . ریو به لطف موتور قوی‌تر در مسیرهای سراشیبی میتواند شما‌را راضی‌تر نگه دارد ; البته یاریس خرید خودرو , فروش خودرویی باکیفیت مضاعف بالا و چیره در بازار صفر کیلومتر و استوک و اما خرید خودرو , فروش خودرویی به واقع اقتصادی به حساب میآید که میتواند انتخاب بلند‌مدت‌تری از ریو با بازار معامله ضعیف البته پر‌آپشن و پر‌قدرت‌تر باشد خرید خودرو وارداتی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک