ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
10 آیتم از آفرود با سواری لکسوس میاموزیم - 2

10 آیتم از آفرود با سواری لکسوس میاموزیم - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
19:59
7: تعداد بازدید

2 . در اختیار گرفتن خزش در قبال ترمز پیشرانه

لکسوس LX 570 2016 با سیستم در دست گرفتن خزش عرضه میگردد که همانند یک کروز در دست گرفتن برای آفرود است . این سیستم بالا یا این که زیر رفتن خرید خودرو , فروش خودرو در شرایط دشوار را در اختیار گرفتن و آسان‌تر کرده بدین ترتیب نیازی وجود ندارد تا در زمینه ی تهیه و تنظیم استفاده از ترمزها نگران باشید . این سیستم از حسگرها و ABS اتومبیل به مراد محافظت ادب و پایداری اتومبیل در زمین‌های ناهموار سود می‌کند . در‌حالتی که قبلا هیچ وقت از کرال در اختیار گرفتن سود نکرده‌اید می بایست خاطرنشان کرد که سیستم میتواند پاره ای اعصاب‌خردکن باشد چون مجبورید یاد بگیرید به اتومبیل اعتماد بکنید . بهره از پدال اضطراری نمیباشد و صرفا باید فرمان را در دست گرفت . این سیستم همینطور صدای ترسناکی داراست که همانند خرد شدن چیزی و یا این که خراش انداخت سنگ‌ها روی خرید خودرو , فروش خودرو است البته در واقع این صدا به عملکرد ABS و تهیه ترمزها مربوط میشود . سیستم لکسوس همچنین قابل تنظیم است براین اساس شما می‌توانید با اعتنا به شرایط وجود میزان عملکرد آن را تهیه فرمائید .

دیگر راهی که با آن می توانید به سادگی از تپه‌ها زیر بیایید این است که شرایط 4 - low را انتخاب کرده و LX به‌صورت دستی در دنده یک قرار دهید . با این کار از مزیت ترمز پیشرانه‌ی گیرای خرید خودرو , فروش خودرو استفاده میبیرید و با این سیستم اتومبیل به آرامی از تپه‌ها پایین میاید . برتری این رویکرد نسبت به کرال کنترل این است که راننده در اختیار گرفتن بیشتری داشته و صدای ترسناک شرایط نخستین نیز ایجاد نمیشود .

این دو سیستم با دیفرانسیل مرکزی قفل شونده و سیستم تعلیق قابل تنظیم ترکیب میشوند . سیستم تعلیق لکسوس میتواند ارتفاع خرید خودرو , فروش خودرو از تراز زمین را ارتقاء میدهد و حالت‌های متعدد را برای سطوح متعدد تعیین می کند . سیستم کنترل کشش چهارچرخ فعال نیز LX را به یکی از شایسته ترین آفرودرها تبدیل می کند .

3 . دوربین 360 رتبه مضاعف موءثر است

دوربین 360 مرتبه در هنگام آفرود بها زیاد بالایی داراست . آری شما هنوز نیز میتوانید سرتان را از پنجره خارج بیاورید البته داشتن دوربینی که در جلوی اتومبیل واقع شده دیدن آنچه که در جلوی سپر است را زیاد سهل می‌نماید .


همچنین با این‌که LX دوربین‌های بخش کناری نیز دارد البته نیاز دارید تا آینه‌های کناری را تنظیم فرمایید بنابراین می توانید بغل خرید خودرو , فروش خودرو را هم ببینید . در اینجا اهمیتی به نقاط روشن دل نمی‌دهید و فقط به آینه‌های کناری نیاز دارید تا برای غربت یافت کردن از اشیایی که روی خرید خودرو , فروش خودرو خراش می‌اندازند به آن‌ها نگاه نمایید . فروش خودرو وارداتی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک