ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
محافظت ایمنی اتومبیل در تابستان - 2

محافظت ایمنی اتومبیل در تابستان - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:17
8: تعداد بازدید3 ) خنک بمانید .

جای این که کولر را در یک زمان ناچیز , با فشار دوچندان خط مش بیندازید , سعی نمائید که آن در یک تراز کم و یکنواخت واضح نمایید . به کار گیری با صرفه از سیستم کولر می‌تواند موجب بهبود مصرف سوخت شده و همین‌طور , خرید خودرو , فروش خودروی شما‌را در یک فرم خوب نگه دارد .

4 ) حواستان به سیستم تعلیق باشد .

زمستان‌های سرد به معنای چاله‌ها , دست‌اندازها و ناهمواری‌های بیشتر مسیرها در هنگام تابستان است ; موضوعی که خبر بدی برای سیستم تعلیق خرید خودرو , فروش خودروی شماست . «کاپا» دراین مورد میگوید :

اگر یک گودی آن‌قدر تعالی باشد که یک تایر را در خویش جای دهد , میتواند یک فشار دوچندان به سیستم تعلیق هم وارد کند . یک غربیلک امر که جهتش با چرخ‌ها منطبق نباشد , یک نماد پر‌نور از احتمال فساد یا نیاز به تهیه و تنظیم در سیستم تعلیق خواهد بود .
جایگزین‌کردن شوک‌ها , فنربندی‌ها و اتصالات میتواند موجب هشیاری بیشتر فرمان شود . در نتیجه , واکنش‌ چرخ‌ها بی واسطه و قابل‌پیش‌بینی خواهد بود و این موضوع , در اختیار گرفتن بیشتری برای شما به همپا خواهد داشت . تحت عنوان یک قاعده کلی , می توانید این وضعیت را درنظر بگیرید که چنانچه امر را بچرخانید و تا رسیدن به ۳۰ سکو , برخورد چندانی اخذ نمیکنید , عصر تهیه و تنظیم سیستم تعلیق فرا رسیده است . جو باکال ( Joe Bacal ) , راننده حرفه‌ای که برای تویوتا کار می کند , میگوید :

زمانی قطعات سیستم تعلیق فرسوده می گردند , این قضیه در حسّ سیستم دستور خود را نشان می‌دهد و یک شرایط نا مرتب به خویش می‌گیرد .

AAA سفارش مینماید که به مراد آزمایش شوک‌ها , بعد از یک به دور رانندگی , به هر گوشه از اتومبیل فشار بیاورید . در این حالت , درصورتی که اتومبیل دوباره به یک شرایط پایدار رجوع و برگشت , شوک‌های شما هنوز کارآیی خود را دارا‌هستند .5 ) نگاهی به تحت کاپوت بیندازید .

به گفته دیانا اسکلر ( Deanna Sclar ) , مولف کتاب “ Auto Repair for Dummies ” , نظارت ۱۵ دقیقه‌ای تحت کاپوت در هر ماه می تواند ۷۰ درصد از خلل ها باعث به خرابی در جاده و بزرگراه‌ را کم کند .

شیلنگ‌ها را برای ترک‌خوردگی‌های احتمالی بررسی نمایید . همینطور بست‌های فرسوده می توانند سبب ساز جلسه شوند . موقعیت باتری را نیز درنظر داشته باشید ; به دلیل آن که دماهای بالا می توانند فشار زیادی وارد نمایند . ضمن اینکه , محاسبه سطح مایعات وسیله نقلیه خود را فراموش نکنید . ۵ مایع اصلی , یعنی روغن , مبرد , روغن‌های گیربکس , امر و ترمز , همه خرید خودرو , فروش خودروی شما‌را راز پا نگه می‌دارند . مرحله ذیل مایعات می تواند نشان‌دهنده یک نشتی در شیلنگ‌ها , و یا یک مشکل بزرگتر باشد . مهمتر از کلیه , به تراز ذیل روغن ترمز دقت فرمایید . مطابق داده‌های انجمن خرید خودرو , فروش خودرو امریکا ( AAA ) , ۸۸درصد از تعمیرکاران می گویند که رانندگان از تهیه تراز روغن ترمز خرید خودرو , فروش خودرویشان صرف‌نظر می‌کنند .

خرید خودرو وارداتی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک