ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
راه تشخیص ریلکس یا این که محکم بودن تسمه تایم

راه تشخیص ریلکس یا این که محکم بودن تسمه تایم

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:19
5: تعداد بازدید

تعویض تسمه تایم خرید خودرو , فروش خودرو کاری بسیار تخصصی هست که برای ردوبدل آن صد رد صد بایستی به تعمیرگاه مراجعه شود . و بجهت تخصصی بودن کار هزینه خدمت برای اکثری از صاحبان اتومبیل مشقت بار است . در بیشتر مورد ها ممکن است خویش تسمه تندرست باشد و صرفا مقدار کشش آن به نیز خورده باشد . در اکثری موردها ممکن است تسمه به یاد راحت بودن مبلغی یا این که کشش ناچیز یا فراوان و در اثر تماس تسمه با کادر پاره بشود
مرحله نخستین

گوش نمایید . کشش کم یا این که زاید معمولا با همهمه ملازم است . این صدا می تواند به طور جیغ یا تق تقی باشد که از تحت فریم تسمه تایم شنیده میشود . در شرایطی‌که تسمه وارفته شده باشد , احتمال دارد هنگام جنبش با دور موتور بالا یا بار مضاعف مشکلاتی پیش بیاید . در حالتی‌که اندازه کشش تسمه تایم مناسب نباشد , زمان‌بندی سوپاپ‌ها به نیز می خورد و منجر زیر وارد شدن اقتدار موتور و ریپ زدن میشود . حتی احتمالا موتور آغاز نیز نزند

مرحله دوم

در شرایطی که موتور پر‌نور می‌شود , در سمتی از اتومبیل که پولی‌ها قرار دارا‌هستند , بایستید و سعی فرمایید تشخیص دهید صدا از کدام نصیب به گوش میرسد . در صورتی‌که صدا از نصیب جلوی موتور است , مشکل از اجزا موتور نیست و شاید به یاد شل شدن تسمه تایم باشد .
سطح سوم

در شرایطی که موتور پر‌نور نمیشود و خودتان می‌خواهید به عیب و ایراد تسمه تایم پی ببرید , می بایست بعضا اجزاء را باز کنید تا به کادر تسمه تایم دسترسی پیدا نمائید . بعد از دسترسی به کادر , آن را بردارید و واحد سنجش ریلکس بودن تسمه را ارزیابی نمائید . اما می بایست کمی آزاد باشد اما خیر خیلی مضاعف .
تراز چهارم

وقتی قاب را برداشتید , اندازه شل و محکم بودن تمامی پولی‌ها و تسمه را تحلیل فرمائید . چنانچه چیزی راه حل یا شکسته شده باشد نیز به راحتی قابل رویت خواهد بود .
سطح پنجم


درحال حاضر که کادر را برداشته‌اید , کار عاقلانه‌ای است که تسمه تایم و کلیه پولی‌ها را عوض نمایید .
تراز ششم

اطمینان حاصل نمایید کلیه چیز را درست سرجای خودش می‌بندید و کشش تسمه را به مقدار ضروری تنظیم می کنید . فروش خودرو اقساطی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک