ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
بها سراتو تازه در کشور ایران - 2

بها سراتو تازه در کشور ایران - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:26
6: تعداد بازدید

درحالی‌که گونه پایه‌ی سراتو از سیستم صوتی ابتدایی استفاده میکند البته هنوز نیز پورت USB و iPod به یاروهمدم بلوتوث هست و دکمه‌های تهیه و تنظیم آن روی دستور قرار گرفته است .


تحت کاپوت خرید خودرو , فروش خودرو یک پیشرانه‌ی 4 سیلندر دو لیتری با زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها هست . این پیشرانه‌ی 4 سیلندر بضاعت تولید 158 اسب بخار اقتدار و 194 نیوتون متر گشتاور را داراست و در سیکل ترکیبی صرفا 7 . 1 لیتر سوخت مصرف می نماید .

نسخه‌ی گیربکس 6 سرعته ی خودکار ( در همه ی جور ها ) موجود است . سراتوهای خودکار از سیستم انتخاب موقعیت رانندگی نتیجه می برند که تنظیمات نرمال , اکو و اسپورت را فراهم می‌نماید . سراتو نو همچنین از شیفترهای ردوبدل دنده روی امر منفعت مینماید . این شیفترها عملکرد خوبی دارند البته تصور نمی‌کنیم که خریداران متعددی از این ویژگی به کار گیری کنند .

بخش اعظمی از قیمت متقاعدکننده‌ی سراتو به تجهیزات ایمنی آن مربوط می گردد . همه‌ی سراتوها از 6 ایربگ و پنچ ستاره ایمنی بهره می برند . تریم Si سیستم‌های تشخیص نقاط کور و هشدار ترافیک عقب را اخذ میکند و به تریم SLi سیستم‌های هشدار خروج از خط و هشدار برخورد جلو بیش تر میشود . سیستم خروج از خط می تواند به وسیله سوئیچ قرار گرفته در داشبورد غیرفعال شود . دستیار صعود از تپه و کنترل پایداری به‌صورت استاندارد در همه‌ی مدل‌ها موجود است .

ما پباده سازی و ارگونومی کابین را دوست داریم و حسی از کیفیت در کابین وجود دارد که لذت رانندگی طولانی‌تری را ساخت میکند . شرایط صندلی خوب است و فضای متعددی در سطر دوم وجود دارد . ستون‌های خرید خودرو , فروش خودرو ضخیم نیستند البته ستون A در بعضا پیچ‌ها سبب اختلال در منظر میگردد . بیشتر دکمه‌ها و کنترلرها از وضعیت فراوان خیر برخوردار می‌باشند .

درحالی‌که استایل پباده سازی خارجی اتومبیل و به‌روزرسانی‌های کابین قطعاً سبب ساز بهبود سراتو شده‌اند اما تغییرات حقیقی وواقعی سراتو به تنظیمات سیستم تعلیق آن مربوط می شود . کیا سیستم تعلیق خرید خودرو , فروش خودرو را در جاده‌ها و موقعیت‌های متفاوتی تست کرده و کیفیت سواری خرید خودرو , فروش خودرو در جاده‌های پردست‌انداز قابل‌توجه است . آنچه بیش تر قابل ذکر است , حتی‌در نوع پایه , بالانس عالی سراتو در سرعت‌های بالا است و این خرید خودرو , فروش خودرو دست اندازهای بزرگ‌تر را به نیکی جذب میکند .

در جلو فنرهای محکم‌تری بکار رفته که بنا به ادعای کیا , پاسخ‌های تیزی را در دور زدن‌ها نشان می دهد . متأسفانه کیا از لاستیک‌های نکسن در سراتو استفاده کرده و لاستیک‌های کانتیننتال دیگر دردسترس وجود ندارد . فنرهای جلوی سراتو گشوده تهیه و تنظیم شده و بالانس بهتری را ایجاد می‌کنند و بوش‌های سخت‌تری هم به آن طولانی تر شده است . چیزی که ما قطعاً حس کردیم آن است که سراتو پس از رد کردن دست‌اندازی بزرگ سریعاً خویش را باز می یابد البته هیچ ناهنجاری و حزن در درون کابین احساس نمی شود و راحتی خرید خودرو , فروش خودرو آن چیزی نمی باشد که از خرید خودرو , فروش خودروی با این هندلینگ تیز توقع داشته باشید .

پیشرانه‌ی 2 لیتری سراتو نیز عملکرد بالایی دارااست اما به تلاش بیشتر چهت نیل به دورهای بالا نیاز است . صدای پیشرانه در دورهای بالاتر مقداری خشن و زننده بوده اما انتقال اقتدار آن مدام نرم و سرازیر شکل قبول می کند . چند سال پیش کسی تفکر نمیکرد که گیربکس اتوماتیک درین خرید خودرو , فروش خودروها مشتری داشته باشد البته در حال حاضر گیربکس 6 سرعته ی اتومات سراتو انتخابی عالی است .

دارایی گارانتی 5 ساله به همپا پوشش بدون نقص جاده‌ای میباشد . فروش خودرو هیرسا


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک