ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
10مشکل رایج خرید خودرو , فروش خودرو ها

10مشکل رایج خرید خودرو , فروش خودرو ها

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:28
6: تعداد بازدیدچنانچه شما خرید خودرو , فروش خودرویی با عمر بیشتراز سه سال می‌خرید در سه سال بعدی احتمال اینکه با معضلات مکانیکی یا این که الکتریکی واکنش فرمائید 84 درصد است . و به همین علت می بایست مخارج تعمیر اتومبیل را در نظر بگیرد همینطور آمار ما نشان می‌دهد که خطاها گیربکس و کلاچ نسبتاً معمول می‌باشند

در این نوشتار به آنالیز 10 مشکل معمول خرید خودرو , فروش خودروها خوا‌هیم پرداختگیربکس

از مارس 2015 تابه‌حال نزدیک 5 هزار گزارش خرابی گیربکس به لیست طولانی تر شده که 8 . 4 درصد کل مشکلات را تشکیل می‌دهد .

الکتریکی

هم‌اکنون خرید خودرو , فروش خودروها بیش از هر عصر دیگری به تکنولوژی‌های جدید مجهز می باشند و به همین خیال ایرادات الکتریکی در جایگاه دوم بزرگ‌ترین معضلات قرار گرفته‌اند . 8 . 2 درصد کل خرابی‌های خرید خودرو , فروش خودرو را این جور از مساله تشکیل می‌دهند .

کلاچ

هر چقدر مقدار کارکرد خرید خودرو , فروش خودرو بالا می رود , سوختن کلاچ و تمام شدن آن عادی‌تر میشود . مشکلات مرتبط با کلاچ اتومبیل 7 . 8 درصد کل مشکلات یک اتومبیل را تشکیل میدهد .

توربو

یکی از هزینه‌برترین مشکلاتی که میتواند خرید خودرو , فروش خودروی شما با آن روبرو شود مرتبط با خرابی توربو است . این نوع از معضلات معمول بوده و 4 . 7 درصد ادعاهای مربوط به گارانتی Warrantywise را تشکیل می‌دهد .

ترمز

تلاش بدون نقص و درست ترمزها اساسی‌ترین خصوصیت خرید خودرو , فروش خودروی شما است بنابراین جای نا امیدی است که‌این مقدار از فساد را می بایست در خرید خودرو , فروش خودروهای دست‌دوم مشاهده کرد ( 4 . 7 درصد ) .

آلترناتور

آلترناتورها و دینامهای رایج با همه‌گیری خرید خودرو , فروش خودروهای هیبریدی و الکتریکی می توانند از رده خارج شوند البته در خرید خودرو , فروش خودروهای دست‌دوم این بخش مشکلاتی را داراست که درصد آن به 4 . 3 می رسد .

واشر سرسیلندر

دود سپید و نشتی ماده خنک کننده از نشانه‌های فساد واشر راز سیلندر می باشند . 3 . 1 درصد خرید خودرو , فروش خودروهایی که سال پیش به تعمیرگاه مراجعه کرده‌اند این خرابی هزینه‌بر را داشته‌اند .کندانسور سیستم تهویه مطبوع

کولر و سیستم تهویه مطبوع برای روزهای گرم لازم است . کندانسورهای جدید سبب ساخت 3 . 1 درصد معضلات شده‌اند .

سوپاپ EGR

سوپاپ‌های به جریان درآورنده گازهای اگزوز درست در قلب رسوایی‌های آلایندگی‌های اخیر قرار دارا‌هستند . داده‌ها نشان میدهند که قطعات وخیم این بخش 2 . 9 درصد مشکلات را تشکیل میدهند .

موتور شیشه‌برقی


روزهایی که با دست پنجره را می‌بستید دیگر تمام شده‌است . ولی چه بسا موتورهای جدید شیشه‌های برقی نیز خراب میگردند و سبب ساز ساخت سهم 2 . 2 درصدی از خطاها خرید خودرو , فروش خودرویی سال قبل شده‌اند .


خرید فروش خودرو هیرسا


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک