ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
10 موضوع از آفرود با سواری لکسوس می‌آموزیم - 2

10 موضوع از آفرود با سواری لکسوس می‌آموزیم - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
18:57
12: تعداد بازدید

2 . کنترل خزش در قبال ترمز پیشرانه

لکسوس LX 570 2016 با سیستم در دست گرفتن خزش عرضه میگردد که همانند یک کروز در دست گرفتن برای آفرود است . این سیستم بالا یا پایین رفتن خرید خودرو , فروش خودرو در شرایط سخت را در دست گرفتن و آسان‌تر کرده بنابراین نیازی وجود ندارد تا درخصوص تهیه و تنظیم استفاده از ترمزها نگران باشید . این سیستم از حسگرها و ABS خرید خودرو , فروش خودرو به منظور محافظت آرامش و پایداری خرید خودرو , فروش خودرو در زمین‌های ناهموار سود می‌نماید . در‌صورتی‌که تا قبل از این هیچ گاه از کرال کنترل به کار گیری نکرده‌اید باید اظهار‌کرد که سیستم میتواند یه خرده اعصاب‌خردکن باشد چون مجبورید یاد بگیرید به خرید خودرو , فروش خودرو اعتماد بکنید . استفاده از پدال واجب وجود ندارد و فقط بایستی دستور را در اختیار گرفت . این سیستم همینطور صدای ترسناکی دارد که همانند خرد شدن چیزی و یا این که خراش انداخت سنگ‌ها روی اتومبیل است البته در واقع این صدا به کارایی ABS و تنظیم ترمزها مربوط میشود . سیستم لکسوس همینطور قابل تهیه است به این ترتیب شما میتوانید با اعتنا به موقعیت وجود میزان سعی آن را تهیه نمائید .

دیگر راهی که با آن می توانید به سادگی از تپه‌ها پایین بیایید این است که حالت 4 - low را گزینش کرده و LX به‌صورت دستی در دنده یک قرار دهید . با این کار از مزیت ترمز پیشرانه‌ی گیرای اتومبیل استفاده میبیرید و با این سیستم خرید خودرو , فروش خودرو به آرامی از تپه‌ها زیر می‌آید . برتری این روش نسبت به کرال کنترل این است که راننده کنترل بیشتری داشته و صدای ترسناک شرایط اولیه هم تولید نمی‌شود .

این دو سیستم با دیفرانسیل مرکزی قفل شونده و سیستم تعلیق قابل تنظیم ترکیب می‌شوند . سیستم تعلیق لکسوس میتواند ارتفاع خرید خودرو , فروش خودرو از تراز زمین را افزایش می‌دهد و حالت‌های مختلف را برای سطح های متفاوت تعیین می نماید . سیستم در اختیار گرفتن کشش چهارچرخ فعال هم LX را به یکی شایسته ترین آفرودرها تبدیل می کند .

3 . دوربین 360 مرتبه مضاعف موثر است


دوربین 360 سکو در هنگام آفرود ارزش مضاعف بالایی داراست . بله شما هنوز هم میتوانید سرتان را از پنجره بیرون بیاورید البته داشتن دوربینی که در جلوی اتومبیل واقع شده دیدن آنچه که در جلوی سپر است را دوچندان سهل میکند .

همینطور با اینکه LX دوربین‌های بخش کناری نیز دارااست اما نیاز دارید تا آینه‌های کناری را تهیه و تنظیم فرمایید بدین ترتیب می توانید بغل اتومبیل را نیز ببینید . در اینجا اهمیتی به نقاط نابینا نمی‌دهید و صرفا به آینه‌های کناری نیاز دارید تا برای پرهیز جستن از اشیایی که روی اتومبیل خراش می‌اندازند به آن‌ها نگاه فرمایید . فروش خودرو اقساطی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک