ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
10 مورد از آفرود با سواری لکسوس می‌آموزیم - 3

10 مورد از آفرود با سواری لکسوس می‌آموزیم - 3

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:33
6: تعداد بازدید

. بعضی مواقع عبور از روی مانع ها خوبتر از عبور از کنار آن‌هاست

در حالتی که صخره یا این که بازدارنده بزرگی را دیدید به گزینه‌های پیش روی خویش نگاهی بیندازید . در حالتی که تلاش نمائید تا از کنار آن عبور کنید احتمالا بیش‌ازاندازه به صخره نزدیک شوید و در شرایطی که تیز باشد شاید سبب پاره شدن دیواره‌ی لاستیک گردید که خبر کاملاً بدی است . گاهی اوقات گزینه‌ی خوب تر عبور از روی این بازدارنده است . در صورتی‌که طول کافی از مرحله زمین دارید از روی آن رد گردید .

5 . انگشت شست

در هنگام آفرود انگشتان شست خود را داخل حلقه امر نگه ندارید . انگشتان خود را بیرون از دستور نگه داشته و بدانید که در هنگام آفرود ممکن است که دستور بر اثر بازخورد با صخره یا مانعی بزرگ به‌طور ناگهانی بپیچد و نمیخواهید که انگشتتان با وضعیتی که دوست ندارید مواجه شود .

6 . گردش در دایره‌ی تنگ‌تر؟ مشکلی نیست؟

LX 570 2016 ویژگی دستیار گردش دارد که زمانی فعال شود به منظور یاری به بی نقص کردن یک گردش تنگ‌تر سرعت تکان چرخ داخلی را کمتر می کند . واقعاً دیدن این که خرید خودرو , فروش خودرویی به‌این بزرگی به چه شکل به دور می زند شگفت‌انگیز است . ما می‌خواستیم از یک محدوده‌ی خمیده که به وسیله درخت‌ها اشراف شده بود عبور کنیم . بخش پشتی خرید خودرو , فروش خودرو احساس چرخش حول پیچ را داراست . در شرایطی‌که این سیستم کمبود باید با سه دستور پیچ را طی می‌کردیم .

7 . نرم , استوار و آهسته


این یک مسابقه وجود ندارد و یک آفرود برنده به معنی عدم برخورد به چیزی و به دردسر نیفتادن است . رانندگی قابل انعطاف , آهسته و استوار به شما امداد میکند . حرکت‌های ناگهانی می‌تواند اقبال به مخمصه افتادن شمارا افزایش دهد . با چنین حرکاتی کشش خرید خودرو , فروش خودرو را از دست می‌دهید و بدانید که کشش دوست شماست .

8 . گشتاور دوچندان اثر گذار است

لکسوس از یک پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 . 7 لیتری با اقتدار 383 اسب بخار و از آن مهم‌تر گشتاور 546 نیوتون متری منفعت میبرد . این مقدار اقتدار از طریق گیربکس 8 سرعته اتومات به هر چهار چرخ منتقل میگردد . همه این گشتاور و سیستم چهارچرخ محرک تمام‌وقت در مواجه با زمین‌های طاقت فرسا و وحشتناک به کار شما می‌آید .

9 . زنان اقتدار خرید متعددی دارا‌هستند

معمولاً زمانی که اینجانب در رویدادهای خرید خودرو , فروش خودرویی حضور می‌یابم صرفا نماینده‌ی خانم‌ها هستم . این بخشی از ماهیت مردانه‌ی این صنعت است . این اتفاق افتاد آفرود هرچند در همراهی با عزیزان زیادی برگزار گردید . چرا لکسوس بایستی خانم‌ها را به چنین رویدادی بیاورد؟ چون تحقیقات نشان داده که خانم‌ها قدرت خرید دوچندان متعددی دارا‌هستند و این یک پیوستگی بدون واسطه با رانندگی مردمان و تصمیم‌های آنان برای خریدهای حساس دارد .

10 . لکسوس کارهای متعددی برای امداد به خردسال ها و محیط‌ زیست انجام داده است

لکسوس بخش اعظم از خرید خودرو , فروش خودروهای هیبریدی به یاری فضا زیست آمده است . این کمپانی 10 سال پیش تیم‌های مدرسه‌ای را برای ابتدا بحران اقتصادی لکسوس گرد هم آورده و دنبال دانش آموزان مستعد برای مواجه با مشکلات و چالش‌های زیست‌محیطی است . تیم‌های پیروز کمک‌هزینه‌ی تحصیلی اخذ می‌کنند و بعضی از یافته‌های آنان چه بسا به کاخ سفید نیز رویکرد پیدا می‌کنند . در زمان 10 سال گذشته لکسوس بیش تر از 5 میلیون دلار را به دانش‌آموزان و تیم‌های برنده‌ی مدرسه‌ای پرداخت نموده است . فروش خودرو وارداتی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک