ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چه گونه از خرید خودرو , فروش خودروی خویش محافظت کنیم؟ - 4

چه گونه از خرید خودرو , فروش خودروی خویش محافظت کنیم؟ - 4

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:36
5: تعداد بازدید

- خرید خودرو , فروش خودرو را در روی یک سطح صاف بوستان فرمایید .

* - در پوش منبع روغن ترمز را گذشته از باز کردن آن تمیز فرمائید . بعضا از درپوشها بوسیله پیچ درجای خود بسته می شوند . در برخی از مدلهای تازه مخزن روغن ترمز از مواد پلاستیکی تشکیل شده و دارای در پوش پیچی می باشد . در پوش را گشوده نمایید . در انجام این کار اعتنا نمائید سبب افتادن و یا این که پاره شدن لاستیک دیافراگم پایین آن نشود . از ریختن و یا تماس روغن ترمز با بخش های رنگ شده بدنه اتومبیل نیز پرهیز فرمایید , زیرا این روغن سبب خوردگی رنگ میگردد .

* - ارتفاع تراز روغن ترمز در سیلندر اصلی بایستی در حدود 6 میلی متر پائین تر از کناره بالای آن باشد .

* - در شکل نیاز به افزودن روغن , صرفا از روغن ترمزهای مرغوب به کار گیری نمایید . روغن ترمز باید جدید باشد . چون روغن ترمز فاسد و کهنه باعث خوردگی و تخریب سیستم مدار ترمز می گردد .

* - اطمینان از صدق قرار تصاحب کردن درپوش سیلندر ترمز و لاستیک دیافراگم , در محل دلخواه خود . در صورت پائین رفتن طول سطح روغن در سیلندر ترمز , بایستی سیستم ترمز را از نظر نشتی مورد بررسی قرار بخشید . قابل ذکر است که پائین رفتن تراز روغن در سیلندر ترمز در نتیجه سائیده شدن تدریجی لنت های ترمز میباشد . نزول مرحله روغن به مقدار 3 میلی متر بعد از طی حدود 1700 کیلومتر قابل پیش بینی می‌باشد .

نکته : روغن ترمز میتواند رطوبت هوا را جذب نماید . در اثر این کار معیار کیفیت و عملکرد آن کاهش پیدا کرده و سبب ساز زنگ زدگی سیلندر ترمز در مدار داخلی سیستم ترمز می‌گردد . برای جلوگیری از این کار در پوش سیلندر مهم ترمز را فورا بعد از بازبینی های حتمی در جای خود قرار دهید .

ترازو کشش تسمه های خرید خودرو , فروش خودرو ( تنظیم تسمه )

* - هر ماه یکبار و یا بعداز طی 2000 کیلومتر , می بایست کشش تسمه های پمپ آب , دینام ( مولد برق اتومبیل ) , پمپ فرمان هیدرولیکی , پمپ هوا و کمپرسور دستگاه تهویه مطبوع و نیز موقعیت آنها بررسی نمود . در شکل سایش و یا نخ نما شدن , بدون شک آن ها را تعویض کنید .

* - کشش تسمه بوسیله ابزار منحصر که به همین منظور در نظر گرفته شده باز‌بینی میگردد . در شکل آماده نبودن چنین ابزاری , این کار را میتوان با فشار دادن انگشت شست در نقطه ای از میانه تسمه انجام داد . در شرایطی که که طول تسمه دربین دو فولی کمتر از30 سانتی متر باشد اندازه خلاصی آن باید در میان 3 تا 6 میلیمتر و طویلتر از 30 سانتی متر بین 3 تا 10 میلی متر باشد .


سطح روغن در موتور خرید خودرو , فروش خودرو

* - ارتفاع تراز روغن موتور می بایست بطور مرتب هر هفته یک توشه و یا در هر جلوگیری برای شوخت گیری بررسی گردد . این کار خوب تر است در وقتی که سکو حرارت موتور در توا‌ن عادی می‌باشد انجام گیرد . فروش خودرو اقساطی


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک