ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
قیمت سراتو نو در کشور ایران - 2

قیمت سراتو نو در کشور ایران - 2

دوشنبه 29 خرداد 1396
20:39
7: تعداد بازدید

درحالی‌که نوع پایه‌ی سراتو از سیستم صوتی ابتدایی استفاده می نماید البته هنوز نیز پورت USB و iPod به همراه بلوتوث هست و دکمه‌های تنظیم آن روی امر قرار گرفته است .

زیر کاپوت خرید خودرو , فروش خودرو یک پیشرانه‌ی 4 سیلندر دو لیتری با زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها وجود دارد . این پیشرانه‌ی 4 سیلندر بضاعت ساخت 158 اسب بخار توان و 194 نیوتون متر گشتاور را دارااست و در سیکل ترکیبی تنها 7 . 1 لیتر سوخت مصرف میکند .

نسخه‌ی گیربکس 6 سرعته ی اتومات ( در همگی ی گونه ها ) هست . سراتوهای اتومات از سیستم گزینش شرایط رانندگی نتیجه می برند که تنظیمات نرمال , اکو و اسپورت را فراهم مینماید . سراتو نو همینطور از شیفترهای بده بستان دنده روی امر منفعت می نماید . این شیفترها همت نیکی دارا‌هستند اما تصور نمی‌کنیم که خریداران متعددی از این ویژگی به کار گیری نمایند .

بخش اعظمی از ارزش متقاعدکننده‌ی سراتو به امکانات ایمنی آن مربوط میشود . همه‌ی سراتوها از 6 ایربگ و پنچ ستاره ایمنی سود می برند . تریم Si سیستم‌های تشخیص نقاط روشن دل و هشدار ترافیک عقب را دریافت می‌کند و به تریم SLi سیستم‌های هشدار خروج از خط و هشدار برخورد جلو طولانی تر می‌شود . سیستم خروج از خط می‌تواند به وسیله سوئیچ قرار گرفته در داشبورد غیرفعال شود . دستیار صعود از تپه و کنترل پایداری به‌صورت استاندارد در همه‌ی مدل‌ها موجود است .

ما طراحی و ارگونومی کابین را دوست داریم و حسی از کیفیت در کابین وجود دارد که لذت رانندگی طولانی‌تری را ساخت می‌نماید . موقعیت صندلی خوب است و فضای زیادی در ردیف دوم وجود دارد . ستون‌های اتومبیل کلفت نیستند البته ستون A در بعضا پیچ‌ها سبب ساز ایراد در نگاه میشود . اکثر دکمه‌ها و کنترلرها از حالت زیاد خیر و خوبی برخوردار می باشند .


درحالی‌که استایل پباده سازی خارجی خرید خودرو , فروش خودرو و به‌روزرسانی‌های کابین قطعاً منجر بهبود سراتو شده‌اند البته تغییرات واقعی سراتو به تنظیمات سیستم تعلیق آن مربوط میگردد . کیا سیستم تعلیق اتومبیل را در جاده‌ها و موقعیت‌های متفاوتی آزمایش کرده و کیفیت سواری خرید خودرو , فروش خودرو در جاده‌های پردست‌انداز قابل‌توجه است . آنچه عمده لازم به ذکر است , حتی در گونه اساس , بالانس عالی سراتو در سرعت‌های بالا است و این خرید خودرو , فروش خودرو دست اندازهای بزرگ‌تر را به خیر جذب می نماید .

در جلو فنرهای محکم‌تری بکار رفته که سازه به ادعای کیا , پاسخ‌های تیزی را در دور زدن‌ها نشان می دهد . متأسفانه کیا از لاستیک‌های نکسن در سراتو به کار گیری کرده و لاستیک‌های کانتیننتال دیگر دردسترس نیست . فنرهای جلوی سراتو گشوده تهیه و تنظیم شده و بالانس بهتری را تولید می‌نمایند و بوش‌های سخت‌تری هم به آن طولانی تر شده است . چیزی که ما قطعاً شم کردیم آن است که سراتو پس از عدم پدیرش دست‌اندازی تعالی سریعاً خویش را باز می‌یابد البته هیچ ناهنجاری و ناراحتی در باطن کابین احساس نمی شود و راحتی اتومبیل آن چیزی نیست که از خرید خودرو , فروش خودروی با این هندلینگ تیز انتظار داشته باشید .

پیشرانه‌ی 2 لیتری سراتو نیز سعی بالایی داراست اما به سعی طولانی تر چهت نیل به دورهای بالا نیاز است . صدای پیشرانه در دورهای بالاتر کمی وحشیانه و زننده بوده اما انتقال اقتدار آن مدام نرم و سرازیر رخ قبول میکند . یکسری سال پیش کسی تفکر نمیکرد که گیربکس اتومات در این خرید خودرو , فروش خودروها مشتری داشته باشد اما در حال حاضر گیربکس 6 سرعته ی اتوماتیک سراتو انتخابی خوب است .

دارایی گارانتی 5 ساله به هم پا پوشش بی نقص جاده‌ای می‌باشد . خرید فروش خودرو هیرسا


ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید و فروش خودرو است. | طراح قالب: آوازک